Tuusula elamumessi Kuori projekti järgi valminud kodud

Kastelli 30.juubeli puhul on tootevalikusse lisandunud  imeline Kuori majade sari. Kuori – nagu turvaline tekk ümber majaelanike!

SAFA arhitekti Eevamaria Timlini poolt on valminud projekteerimise meistriteos Kuori sarja majad. Projekti eesmärk oli luua ökoloogiline ja kauniilmeline maja, mis pakuks elamise luksust ning sobiks erinevatele kruntidele.

Selle aasta augustis toimunud Tuusula elamumessil olid esitlusel kaks Kuori projekti  järgi valminud kodu.

Tuhanded messikülastajad vaimustusid Kuori mudelite arhitektuursest ilmest, kus on ühendatud maja luksuslik välimus,  praktiline ruumilahendus ja kodune hubasus.

Ühekorruseline Kuori 115/135 mudel tervitab tulijaid läbi maja ulatuva halliga. Majas on praktiline L-kujuline ruumilahendus.

Elamumessil oli eksponeeritud ka kahekordne Kuori 125/150 mudel, kus on rõhutatud maja aatriumiga kahte korrust läbivat suursugust välimust. Kodu olmeruumide jätkuks on avarad terrassid, mis lisavad suvist eluruumi.

Tule ja vali oma kodu ehitamiseks Soome tunnustatuim majatootja. Kastelli on juba 26.aastat kõige enimmüüdud puitmajade tootja Soomes. Leiad meie kõige laiemast tootevalikust just oma perele sobiva mudeli originaalis või kohandatud vormis. Pakume turvalist tehasepaketti individuaalse ruumilahendusega vastavalt pere soovidele. Projektimuudatused joonistame  tasuta!

Kuori 115/135 – ruumilahendus on praktiline ja turvaline

115 m² – 4 MT + K + S + 2G + MPR + 2WC + PE + S + TEHNO

Ühekorruselise Kuori 115/135 mudeli põhjaplaaniks on L-kuju. Maja välisküljele on paigutatud magamistoad ja pesuruumid ning kodu südameks paigutuvad köök, söögi- ja olmeruumid koos kaminaga. Olmeruumide kohal on kõrge katuslagi, mis avardab maja ning lisab looduslikku valgust.

Maja läbiv koridor jätab vabaduse valida peasissepääsuks maja sise- või väliskülg. Maja fassaadi viimistlemiseks on kasutatud tumeda ja heleda puidu kombinatsiooni, mis rõhutab olmeruumide kõrgeid aknaid ja võimendab hoone kaunist ilmet.

Vaata Kuori 115/135 eskiisjooniseid

Kuori 125/150 – lai katusevõlv lisab hubasust veel terrassilegi

125 m² – 4MT + K + S + 2VH + MPR + 2WC + S + PE + TEHNO + PANIPAIK

Kahekorruselise Kuori 125/150 maja lai terrassi kattev katusealune võlv moodustab suursuguse kombinatsiooni koos siseruumige kõrge laega. Ülakorruse magamistoast avaneb katuse alla rõdu.

Kahekorruseline Kuori 125/150 on kauni välimusega ja suurepäraselt kompaktse siselahendusega maja hubaseks elamiseks. Maja põhjaplaan on projekteeritud sobilikuks ka kitsamale krundile ehitamiseks. Juba majja sisenedes avanevad interjööri ilmekad vaated läbi kahe korruse.  Avarus jätkub ka treppidel kahe korruse vahel.

Selle elamumessi maja välisvoodriks oli valitud tume toon koos kõrge katusealuse heleda kombinatsiooniga.

Vaata Kuori 125-150 eskiisjooniseid

Proffessionaalsed Kastelli spetsialistid on teile abiks kogu maja projekteerimise ja hankeprotsessis.

Usaldusväärselt Kastelli majatootjalt leiad parimad lahendused oma unelmate kodu ehitamiseks. Võta ühendust meie müügimeeskonnaga ja broneeri aeg konsultatsiooniks. Meil on Eesti turul 20 aastane ehituskogemus ja rohkelt ideid just sinu kodu rajamiseks!