Kastelli uus majade valik. Level – parem tase elukvaliteedis.

Arhitekt räägib Level mudelitest:
Kastelli uued Level majad on projekteeritud ökoloogilist, modernset ja stiilset elu väärtustavale inimesele. Materjalina on kasutatud palju puitu. Maja siseruumid lähevad suurte aknende tõttu sujuvalt üle õuealaks ning loodusvaated omandavad suurema rolli. Kõik ruutmeetrid on praktiliselt lahendatud säilitades ruumi otstarvet.

Level – klassikaline skandinaavia disain ja ökoloogiliselt vastupidavad valikud

Uue kollektsiooni arhitektuutne lähtepunkt on sopistatud välisseinad, kuhu on planeeritud süvendid  terrassidele ja klaasitud verandadele.

”Kvaliteetse elukvaliteedi trend on endiselt ökoloogilisus, mis ongi Level mudelite projekteerimise alus. Level majades on puitu näha kõikjal – puidu kasutamine ehituses on üks viis vähendada kasvuhoonegaaside teket ning säästa ehitamiseks kuluvat energiat ” räägib Level majade arhitekt Antti Heikkilä.

”Klaasitud seintega terrassid on majaga kompaktsed ega moodusta eraldipaiknevat elementi. Klaasverandal algab suvi varem ning kestab kauem. Vaatamata suurtele klaaspindadele on projekteerimisel välditud klaaspindade ülekuumenemist: kõrged aknad asuvad peamiselt süvendides, kus otsesest päikesevalgusest tingitud soojuskoormus on vähendatud,” räägib Heikkilä.

Level majad on projekteeritud toimima erinevates elu situatsioonides. – Hoolikas projekt võimaldab ruutmeetrite maksimaalselt otstarbeka kasutamise. Ruumid on vaatamata praktilisusele avaramad suurte akende ja tavalisest kõrgemate lagede tõttu. Selle sarja majades ei ole ka koridoridele arvestatud üleliigset pinda.

Kõik korruste plaanid on muudetavad. Tubade arvu on võimalik seada ringi vastavalt elu korraldusele. Vajaduse korral mahub ka suurem pere Level maja praktilisele ruumilahendusele ning on võimalus paigutada vanavanemad elama perega sama katuse alla. Pakkuda on erinevaid lahendusi ühetasandilistele majadele, kust saab hõlpsasti jõuda ratastooliga klaasverandale.”

Tutvu majadega: