Kuidas karkassmajast saab kodu

Minu kodu on minu kindlus

Üks kõige tugevamaid tundeid, mida inimene kogeda võib, on igatsus oma kodu järele. Kuid kodu, see ei ole koda, millel aken, uks. Kodu on midagi enamat, kodu on see turvaline paik, kuhu maailma mured ja hädad ei pääse ning kus kallid inimesed sinu saabumist ootavad. Ega inglased ilmaasjata ütle: “minu kodu on minu kindlus”. Pole kokkusattumus ka see, et Kastelli majade nime esimene osa inglisekeelse sõna “Castle” moodi kõlab. Just selliseid kodusid, kus inimesed end tõeliselt hästi ja kindlalt tunnevad, oleme me Eestis juba 2001. aastast luua aidanud.

Miks Kastelli maja?

Maja ostmine järelturult võib endas mitmeid riske peita, sest väga raske on teada, millist hoolt eelmised omanikud oma vara eest kandsid. Maja ehitamine nullist on aga küllaltki kulukas ja aeganõudev ettevõtmine. Kastelli majad pakuvad siin kuldset keskteed – kvaliteetset karkassmaja, millest võib mõelda kui turvalisest südamikust ja sellele lisanduvat isikupära. Majal peavad ju seinad ja katus olema, sellest naljalt ümber ei pääse. Kõik muud detailid ja lahendused, mis majast kodu teevad, saab aga klient vastavalt enda visioonile lisada. Tänu pikaajalisele kogemusele karkassmajadega võib ostja ka kindel olla, et uues kodus ei hakka teda kimbutama näiteks niiskus, ventilatsiooniprobleemid või kõrged küttekulud.

Ajatu kvaliteet

Ilmselt iga inimene tahab, et tema kodu kestaks kaua, et sellest jätkuks ka järgmistele põlvedele. Kaugel Põhja-Soomes, seisab uhkelt esimene Kastelli tüüpi puitmaja, mis ehitati üle saja aastata tagasi ja tänapäeval endiselt igapäevases kasutuses on. Lisaks energiatõhususele, konstruktsioonide tugevusele ja isikupärastele lahendustele, võib Kastelli maja puhul kindel olla, et tegemist on varaga, mille väärtus aja jooksul kasvab. Loomulikult eeldab see heaperemehelikku hoolt, kuid kes siis enda kodu eest ei hoolitseks. Just usaldusväärus kvaliteeti on põhjuseks, miks Kastelli majad Soomes on olnud turuliidrid juba viimased kakskümmend kuus aastat.

Ühise nõu ja jõuga

Ostja ja müüja suhe ei piirdu vaid raha ja toote vahetamisega, tegemist on hoopis ühise teekonnaga lõppeesmärgi – ilusa ja turvalise kodu suunas. Sellel teekonnal nõustame me klienti esimesest kohtumisest, kuni võtmete üleandmiseni, et nii ehitus, lepingud, maja sobivus krundiga ning ehitusprotsess, kulgeksid seaduspäraselt ja tulemuslikult. Me pole kunagi kvaliteedi suhtes hinnaalandusi lubanud, sest pole paremat reklaami kui hästi ehitatud ja ilus maja ning õnnelik klient.