Kastelli säras taas, seekord Lohja 2021 elamumessil!

Veistos ja Plazia messimajad vaimustasid külastajaid kuumas juulikuus. Esitlesime elamumessil kahte Kastelli modernses stiilis avarat ja valgusküllast kodu, kus ka suurem pere võib nautida ühiseid elamushetki ja ka veeta privaataega omas rahus.

Kastelli Veistos 163/195 köidab esmalt juba esteetiliselt harmoonilise välisviimistlusga. Maja pakub viie magamistoaga koduparadiisi kahel korrusel.

Valgusküllases Plazia ”Järven sydä” kodus tuleb esile Kastelli majade ruumilahenduse muutmise lihtsus. Messimaja on kujundatud Plazia 154/178 baasmudelist vastavalt perekonna täielikele soovunelmatele.

Mõlemad 2021 suve messimajad on arhitektuurselt skandinaaviastiilsed ja harmoonilised. Kastelli sisustusarhitektid on arvestanud nii pererahva soovidega kui ka modernses stiilis maja tervikliku üldilmega.

Messimaja Veistos 163/195

6 tuba, köök, söögiruum, panipaik, 2 WC, majandusruum, pesuruum, saun

Kastelli ilmekates Veistos sarja majades on skandinaaviapärane graafilisus ühendatud soomlastele armsa hubasusega. Avaras lastega pere koduparadiisis on ühendatud ruumikas köök ja elutuba, kust avaneb pääs õdusale klaasitud terrassile. Moderne klaasist liuguks toob valgust olmeruumidesse ning ühendab sise- ja õueruumi ühtselt toimivaks tervikuks. Sisustuseks on kasutatud Soome kodumaist mööblit.

Modernses Veistos kodus annavad tooni soojad värvid, detailid ja romantika.