• 7 uut Kastelli kodu on avanud oma uksed virtuaaltuuriks. Olete oodatud uudistama!


    Loe lähemalt
  • Tuusula elamumessil olid esitlusel kaks Kuori projekti järgi valminud maja

    Tuhanded messikülastajad vaimustusid Kuori mudelite arhitektuursest ilmest, kus on ühendatud maja luksuslik välimus, praktiline ruumilahendus ja kodune hubasus.

    Vaata lähemalt

Kastelli kasvamine Soome ostetuimaks peremajaks on nõudnud arvestatavat panustamist parima kvaliteedi tagamiseks. Selle peamiseks aluseks on meie oma tegevuse arendamine, lähtudes majaehitajate vajaduste rahuldamisest.

VIIMASED UUDISED JA TEATED

Kohanda Kastelli turvalisest kvaliteetmajast endale eriline koduKastellil on palju erinevaid valmis majamudeleid. Juhul, kui projektis midagi ei tundu päris täiuslik, pole see probleemiks. Majade kohandamine unelmate koduks on lihtne Kastelli müügitiimi abiga.

7 uut Kastelli kodu on avanud oma uksed virtuaaltuuriks7 uut Kastelli kodu on avanud oma uksed virtuaaltuuriks. Kuori 135, Verso 92, Ready 100/117, Verso 90, Ready 122, Level, City 121. Olete oodatud uudistama!

Kastelli pälvis 27. korda Soome tugevaima ehitusettevõtte tunnustuseÜle 100aastase kogemusega Soome pereettevõte Kastelli tähistab Eestis juba 20. tegevusaastat. Meie valikust leiate esteetilise välisilme ja läbimõeldud planeeringuga vastupidavad kodud, kus on tõeliselt mõnus elada.